Kontakt Sønnico

Kontakt oss ved å fylle ut skjema eller ring telefon:
Privat kunder: 91504090
Bedriftskunder: 04090

 








Region Øst Oslo og Larvik

Oslo

Brynsveien 12,
0667 Oslo.

Larvik

Elveveien 28
3262 Larvik
Region Vest, Bergen og Florø

Bergen:

Jonstadveien 6
5146 Fyllingsdalen

Florø:

Evja Senter
6901 Florø
Region Sør-vest  Stavanger og Egersund

Stavanger:

Forusbeen 80
4033 Stavanger

Egersund:

Varbergveien 51
4371 Egersund
Region Sør, Kristiansand

Kristiansand:

Narviga 21
4633 Kristiansand S
Region Nord, Trondheim

Trondheim:

Klæbuveien 196b
7037 Trondheim
Våre regioner
stian aarstad

Region Øst
Stian Aarstad

Regiondirektør
920 12 202
stian.aarstad@sonnico.no
 
bilde-kommer-2

Region Sør 
Torgeir Kalhovd

Regionssjef
930 08 004
torgeir.kallhovd@sonnico.no
Tom-Erik_1550

Region Sør-vest
Tom-Erik Lie

Regiondirektør
920 89 093
tom.erik.lie@sonnico.no
Stig_1526

Region Vest
Stig Kristoffersen

Regiondirektør
932 08 069
stig.kristoffersen@sonnico.no
Torgeir_1992

Region Nord
Torgeir Borgen

Regionssjef
900 29 787
torgeir.borgen@sonnico.no
Erik Schou Sønnico AS

Erik Schou

Salgsdirektør nasjonale kunder
930 37 985
erik.schou@sonnico.no
Ledelse
Trygve_2250

Trygve Thøgersen

Adm. Direktør
993 21 973
trygve.thogersen@sonnico.no
Helga_2194

Helga Mæland

Økonomidirektør
913 07 900
helga.maland@sonnico.no
Birthe_1491

Birthe Nordseth

HR direktør / HMS / Kvalitet
922 63 644
birthe.nordseth@sonnico.no
Del denne siden på:

Kontaktinformasjon

Brynsveien 12,
0667 Oslo.
epost: post@sonnico.no

Privat kunder: 91504090
Bedriftskunder: 04090
 

Annen informasjon

Vår nettside bruker informasjonskapsler. sonnico.no bruker informasjonskapsler primært til trafikkmåling og innholdsoptimalisering. Fortsett å bruke siden som vanlig hvis du godtar dette. Les mer om vår bruk av informasjonskapsler her