Kontakt oss:   04090   (47 91 40 90)
sonnico-logo
Kontakt oss:   04090   (47 91 40 90)

Kontakt Region Vest (Bergen og Florø)

Kontakt oss ved å fylle ut skjema eller ring tlf: 04090 (47 91 40 90)
vest 2352
Våre ansatte
stig 1526

Stig Kristoffersen

Regiondirektør Vest
932 08 069
stig.kristoffersen@sonnico.no
kristian 1582

Kristian Karlsen

Avdelingsleder Service
407 60 832
kristian.karlsen@sonnico.no
anders e  1667

Anders Eimstad

Avdelingsleder Prosjekt
404 86 834
anders.Eimstad@sonnico.no
%c3%98rjan 2225

Ørjan Rongved

Avdelingsleder Offshore
932 48 129
orjan.rongved@sonnico.no
atle 2113

Atle Rundereim

Prosjektleder Florø
913 81 855
atle.rundereim@sonnico.no
john arne 1696

John Arne Sletten

Installatør
488 50 760
john.arne.sletten@sonnico.no
kenneth 2126

Kenneth Langedal

Serviceleder Florø
901 30 663
kenneth.langedal@sonnico.no

Torbjørn Fester

Avdelingsleder Florø
901 74 333
torbjorn.fester@sonnico.no
Remi Stockmann Salgs- og markedssjef region Vest

Remi Stockman

Salgs- og markedssjef
936 62 179
remi.stockman@sonnico.no
Del denne siden på: