Kontakt Region Vest (Bergen og Florø)

Kontakt oss ved å fylle ut skjema eller ring tlf:
Privat kunder: 915 04 090
Bedriftskunder: 04090
Besøksadresse Bergen: Jonstadveien 6, 5146 Fyllingsdalen
Besøksadresse Florø: Hjellegata 4, 6900 Florø
sonnico-5660
Våre ansatte
Stig_1526

Stig Kristoffersen

Regiondirektør Vest
932 08 069
stig.kristoffersen@sonnico.no
Anders%20E__1667

Anders Eimstad

Avdelingsleder Prosjekt
404 86 834
anders.Eimstad@sonnico.no
%C3%98rjan_2225

Ørjan Rongved

Avdelingsleder Offshore
932 48 129
orjan.rongved@sonnico.no
bilde-kommer-2

Torbjørn Fester

Avdelingsleder Florø
901 74 333
torbjorn.fester@sonnico.no
Atle_2113

Atle Rundereim

Prosjektleder Florø
913 81 855
atle.rundereim@sonnico.no
John%20Arne_1696

John Arne Sletten

Installatør
488 50 760
john.arne.sletten@sonnico.no
Kenneth_2126

Kenneth Langedal

Serviceleder Florø
406 970 55
kenneth.langedal@sonnico.no
Remi Stockmann Salgs- og markedssjef region Vest

Remi Stockman

Salgs- og markedssjef
936 62 179
remi.stockman@sonnico.no
Del denne siden på:

Kontaktinformasjon

Brynsveien 12,
0667 Oslo.
epost: post@sonnico.no

Privat kunder: 91504090
Bedriftskunder: 04090
 

Annen informasjon

Vår nettside bruker informasjonskapsler. sonnico.no bruker informasjonskapsler primært til trafikkmåling og innholdsoptimalisering. Fortsett å bruke siden som vanlig hvis du godtar dette. Les mer om vår bruk av informasjonskapsler her